Z ogromną przyjemnością zapraszamy do skorzystania z OFERTY SPECJALNEJ
przygotowanej dla Państwa z naszym partnerem CARTER 
Oferta specjalna Carter obowiązuje do 30 czerwca 2020 r.

O nas

Jesteśmy największym i najstarszym biurem turystyki luksusowej w Polsce. Od 2003 r. dostarczamy podróżniczych wrażeń - projektując, planując i rezerwując wyjazdy skrojone pod indywidualne potrzeby. W swoich rekomendacjach kierujemy się poszukiwaniem piękna, unikatowości i miejsc pełnych charakteru i klasy. Wybraliśmy pięć poniższych dzieł, z których każde wprowadza nas w zupełnie inną i jedyną w swoim rodzaju podróż po świecie i jego dziedzictwie kulturowym.

Zapraszamy do skorzystania
z oferty
(dostępna jedynie w Carter Luxury Travel)

CARTER Luxury Travel

Tel. +48 512 145 818
Tel. +48 509 601 246;
Mail: unique@carter.eu

Tylko do 30 czerwca, przy zakupie dzieł z CARTER Luxury Travel otrzymacie Państwo dodatkowo karty z kolekcji "Skarby Piśmiennictwa". Wraz z dziełem "Kaplica Sykstyńska" prezentem będzie modlitewnik Tysiąclecia Regina Poloniae

Kaplica Sykstyńska

Z okazji jubileuszu narodzin św. Jana Pawła II, zapraszamy Państwa w podróż do Kaplicy Sykstyńskiej. Geniusz mistrza Michała Anioła, który dzieło swojego życia malował cztery lata, mamy możliwość podziwiać w masywnym albumie "La Capella Sistina". Możemy przyjrzeć się pojedynczym muśnięciom pędzla, które połączone w całość, stworzyły jedno z największych dzieł sztuki w dziejach ludzkości.

GRATIS: Modlitewnik Tysiąclecia (wartości 2 600 PLN); godzinna, prywatna wycieczka z polskim przewodnikiem po Kaplicy Sykstyńskiej (termin do uzgodnienia).

Manuskrypt Rzewuskiego

Mało znany szerszemu gronu odbiorcy, co na pewno ulegnie zmianie, dziennik Rzewuskiego zadziwia każdego, kto dowie się, że są w nim opisane zwyczaje ludności i mapy terenów, których ze względu na przykazy religijne, utrwalać na piśmie nikomu nie było wolno. Jest to zarazem historia niesamowicie twórczej i błyskotliwej postaci historycznej – Polaka, Seweryna Rzewuskiego. 

GRATIS: Jedna z kart z kolekcji "Skarby piśmiennictwa" o wartości 400 zł 

Manuksrypt Wojnicza

W przypadku manuskryptów Wojnicza jest to historia dziennika napisanego w niemożliwym do rozkodowania języku, któremu towarzyszą enigmatyczne ilustracje - być może ukazujące inny porządek świata. 

  GRATIS: karta z kolekcji "Skarby piśmiennictwa" o wartości 400 zł


To nie wszystkie podróże w czasie - tych ciekawych i zapierających dech w piersiach jest bowiem więcej. Są to dzieła Mikołaja Kopernika i Księga Umarłych – każde niepowtarzalne i ponadczasowe.

Księga Umarłych | Papirus pisarza Aniego

GRATIS: karta z kolekcji "Skarby piśmiennictwa" o wartości 400 zł

De Revolutionibus | Mikołaj Kopernik

GRATIS: karta z kolekcji "Skarby piśmiennictwa" o wartości 400 zł