Nasze faksymilia trafiają do zbiorowej wyobraźni dzięki wykorzystaniu w nich technik stymulujących emocje. Opracowany przez nas proces replikowania skutkuje dziełami, których karty pobudzają wszystkie zmysły:
DOTYK- poprzez szorstkość i niedoskonałości papieru;
SŁUCH - poprzez antyczny i mroczny szelest przewracanych kart dzieła;
WĘCH - poprzez zapach starych ksiąg, nadawany kartom replik dzięki specjalnym miksturom;
WZROK, który dostrzega ślady upływu czasu na kartach pełnych niezwykłych szkiców i nietypowego pisma;
Obcowanie z takimi księgami angażuje wyobraźnię, pobudza wrażliwość i wprowadza w szczególny nastrój każdego, kto stanie na naszej drodze. To dlatego jesteśmy w stanie zainteresować ekspertów i pasjonatów z innych dziedzin kolekcjonerstwa i zaprosić do niespotykanej nigdy dotąd w skali światowej, często ekscentrycznej w pozytywnym znaczeniu, KOLABORACJI. Łączymy różne, często odległe sobie światy kolekcjonerskie.

Pionierzy łączenia rynków kolekcjonerskich

Obcowanie z takimi księgami angażuje wyobraźnię, pobudza wrażliwość i wprowadza w szczególny nastrój każdego, kto stanie na naszej drodze. To dlatego jesteśmy w stanie zainteresować ekspertów i pasjonatów z innych dziedzin kolekcjonerstwa i zaprosić do niespotykanej nigdy dotąd w skali światowej, często ekscentrycznej w pozytywnym znaczeniu, KOLABORACJI. Łączymy różne, często odległe sobie światy kolekcjonerskie.
Nasze księgi są poszukiwane przez:
– numizmatyków (Kronika Gala Anonima, Biblia Stulecia)
– wielbicieli alkoholi fine & rare (Dziennik Pokładowy Kolumba)
– miłośników biżuterii (De Revolutionibus, Biblia Maxima)
– hodowców koni czystej krwi arabskiej oraz fascynatów Orientu (Manuskrypt Rzewuskiego)
– kolekcjonerów map – (Dziennik Pokładowy i Mapy Krzysztofa Kolumba)
Każdy z nich, gdy raz zetknie się z naszymi projektami „joint venture”, na długo pozostaje pod wrażeniem ich unikatowości kolekcjonerskiej, atrakcyjności inwestycyjnej i wartości kulturowej.