KSIĘGI SAKRALNE

Biblia Stulecia

Niezwykła Biblia ze stuletnią drewniana oprawą w której osadzony został medal menniczy z wizerunkiem świętego Jana Pawła II.Biblia wydana została z okazji 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka.

MODLITEWNIK ŚWIĘTEJ RODZINY

Modlitewnik Świętej Rodziny to piękny i cenny nabytek, niezbędny dla każdej katolickiej rodziny. Zawartość sprawia, że jest to Modlitewnik tysiąclecia o randze historycznej, poprzez nawiązanie do najważniejszych w historii Kościoła Uroczystości religijnych.

BIBLIA ŚWIĘTEJ RODZINY

W 1055 lat od Chrztu Polski dokonanego w 966 roku przez Mieszka I, wydajemy Biblię Świętej Rodziny, dedykowaną polskiej Rodzinie która stanowi filar chrześcijaństwa oraz rozwoju duchowego i kulturowego naszego Narodu.

BIBLIA SANCTA FAMILIA

Niezwykła rocznica 100-lecia Urodzin Wielkiego Papieża Polaka, Św. Jana Pawła II, skłoniła nas do poświęcenia mu, jako znamienitemu Patronowi Rodziny, tego niezwykłego wydania Biblii, którą nazwaliśmy Sancta Familia

BIBLIA MAXIMA

Z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, zaprezentowaliśmy najbardziej spektakularne Pismo Święte w historii wydawniczej naszego kraju.
W 100. rocznicę urodzin Papieża Świętego Jana Pawła II, który stał się JEJ SYMBOLEM, Biblia Maxima trafia w ręce Polaków.

BIBLIA KRÓLÓW

Biblia Królów to prawdziwa perła wśród biżuteryjnych ksiąg Domu Emisyjnego Manuscriptum. Stylizowana na księgi z czasów Bolesława Chrobrego to księga iście patriotyczna, nawiązująca do czasów świetności Polski. Niezwykła pod każdym względem.

ZŁOTA BIBLIA PAPIESKA

Pierwsze w Polsce, współczesne, oficjalne tłumaczenie Pisma Świętego z języków oryginalnych dokonane przez jednego tłumacza w niezwykłej, drogocennej jubilerskiej oprawie. Unikalne Wydanie Jubileuszowe z komentarzami św. Jana Pawła II.


ZŁOTA BIBLIA “TOTUS TUUS”


Ze względu na nazwę naszej Księgi, Biblię Totus Tuus, pierwszą stronę pełnej złota okładki celowo zdobi ikona Świętej Rodziny. Papież Jan Paweł II był przecież patronem rodzin i rodzinom szczególnie błogosławił. Ikona ta nie ilustruje żadnego z wydarzeń zbawczych, ale ukazuje misterium Świętej Rodziny.

ZŁOTY MODLITEWNIK PAPIESKI


Złoty Modlitewnik Papieski został wyemitowany na pamiątkę 5. rocznicy kanonizacji Papieża Polaka Jana Pawła II.
W okładce księgi osadzony został medalion wykonany z uncji srebra najwyższej próby, pokryty dodatkowo 24-karatowym złotem.

MODLITEWNIK TYSIĄCLECIA REGINA POLONIAE

„Modlitewnik Tysiąclecia” wzorowany jest na jednym z najstarszych zachowanych iluminowanych rękopisów liturgicznych, jakie pojawiły się na ziemiach polskich, czyli po prostu jednej z pierwszych polskich Ksiąg, „Sakramentarzu Tynieckim”.